Resident Evil Requiem вже вийшов!

Resident Evil Requiem is out now!

Resident Evil Requiem, дев'ята основна гра серії, вже вийшла.

Аналітикиня ФБР Грейс Ешкрофт та легендарний Леон Кеннеді перетинаються шляхами — і стилями гри — у напруженому горорі на виживання, зосередженому на таємниці Раккун-Сіті.

Оригінальний анонс у Steam →